Transport

Z Masz Wakacje do jedziesz choćby na koniec świata!

Nasze biuro podróży dokłada starań, by oferować jak najbardziej kompleksowe usługi i dzięki nim nieść pomoc osobom pragnącym podróżować. Potrzebujesz transportu na wycieczkę zorganizowaną, wyjazd służbowy, transfer i nie wiesz, od czego zacząć? Dzięki nam zawsze dotrzesz tam, gdzie byś chciał!

Dla kogo jest nasza oferta?

Oferta została skomponowana w taki sposób, by sprostać potrzebom praktycznie każdej zorganizowanej grupy, która chce się udać w podróż. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić transport dla osób podróżujących w gronie rodziny lub znajomych, pielgrzymek, wycieczek szkolnych, pracowniczych, delegacji oraz wszelkich innych wyjazdów zorganizowanych.

Niestety nie wszystkie miejsca są dobrze skomunikowane i transport publiczny nie zawsze wystarcza, by dotrzeć na miejsce. Dzięki temu w komfortowy sposób dostaniesz się w wybrane miejsce.

Flota naszych pojazdów

Gdy nie wiesz, jak dostać się w wymarzone miejsce lub nie chcesz podróżować publicznym transportem z dużą grupą ludzi, trafiłeś w idealne miejsce! Dysponujemy pojazdami od 8 do 60 miejsc! Z pewnością wybierzemy najlepszy wariant. Każdy z naszych pojazdów jest komfortowy i przechodzi częste przeglądy techniczne, dzięki czemu jest w stanie zapewnić bezpieczny transport pasażerów. Nasze autokary i busy potrafią sprawić, że każda podróż przebiegnie w komfortowo.

Doświadczeni pracownicy

Zaletą naszej oferty nie jest tylko flota, ale także kadra kierowców. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym przejazd przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Oferta dostosowana do potrzeb klientów

Dokładamy starań, by każdy transport był jak najbardziej dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów, dlatego zawsze chętnie doradzamy przy wyborze optymalnych rozwiązań. Dobieramy odpowiedni pojazd i wybieramy najbardziej optymalną trasę. Wszystko dlatego, by każdy z naszych klientów był zadowolony, nie musiał się niczym martwić i mógł cieszyć podróżą. Jeśli potrzebujesz transportu dla grupy osób, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.