Wczasy i wycieczki egzotyczne z wylotem z lotnisk niemieckich

Wczasy i wycieczki z wylotami z lotnisk niemieckich stanowią często bardzo atrakcyjną alternatywę w stosunku do ofert polskich organizatorów. Szczególnie dla osób mieszkających blisko naszej zachodniej granicy. W zależności od kierunku oszczędzić można nawet kilka tysięcy złotych, a generalna zasada jest taka, że im dalsza i bardziej egzotyczna wycieczka tym większe oszczędności – aktualne ceny znaleźć można w wyszukiwarce znajdującej się poniżej.

O czym należy pamiętać kupując wakacje z wylotem z lotnisk niemieckich:::

 • WYCIECZKI Z NIEMIEC, A UBEZPIECZENIE …
  W Niemczech nie ma obowiązku doliczania do pakietów turystycznych obowiązkowego ubezpieczenia. Kupując zatem wycieczkę z wylotem z Berlina lub innych lotnisk niemieckich warto sprawdzić lub zapytać w biurze podróży czy i jaki pakiet ubezpieczeń wliczono w cenę wycieczki. Jeśli ubezpieczenie nie jest wliczone koniecznie trzeba je wykupić osobno. Koszt takiego ubezpieczenia to w zależności od opcji od ok 30-40 zł za osobę za tydzień. Porównaj oferty ubezpieczeń turystycznych.

 • TRANSFERY DO HOTELU PRZY WYCIECZKACH Z WYLOTAMI Z LOTNISK NIEMIECKICH
  Część pakietów wczasowych z wylotem z lotnisk niemieckich może nie zawierać w cenie transferów z lotniska do hotelu i z hotelu do lotniska. Przed opłaceniem wycieczki warto sprawdzić czy cena zawiera tylko usługi przelotu i hotelu czy też pełną opcję. W sytuacji kiedy pakiet wycieczki nie obejmuje transferu oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z szerokiej gamy niezależnie oferowanych transferów na miejscu.

 • DOJAZD DO LOTNISKA I PARKING PRZY LOTNISKU W BERLINIE
  Dla Klientów mieszkających w Słupsku, Koszalinie i Szczecinie, a także dla mieszkańców zachodniej Polski dojazd do np Berlina jest często wygodniejszy, łatwiejszy, szybszy i tańszy niż dojazd do Warszawy. Rezerwując wycieczkę z lotnisk niemieckich w naszym biurze możecie Państwo skorzystać ze zorganizowanych dojazdów na lotnisko w Berlinie lub jeśli zdecydujecie się na dojazd własnym samochodem możemy zarezerwować państwu parking przy lotnisku w Berlinie – zobacz ofertę parkingów przy lotniskach.

 • WYCIECZKI Z NIEMIEC, A REZYDENT NA MIEJSCU
  Przy wycieczkach z wylotami z Niemiec największych mankamentem dla części osób jest brak polskojęzycznego rezydenta.W cenie pakietu wycieczki z Niemiec zawarta jest zazwyczaj obsługa rezydenta niemiecko lub angielskojęzycznego. Do tego wylatujemy z lotniska, gdzie nie zawsze spotkamy kogoś mówiącego w naszym języku. Oferta wycieczek z wylotami z Niemiec skierowana jest zatem do osób, które chociaż w podstawowym zakresie potrafią komunikować się po niemiecku lub angielsku. Ten fakt również warto wziąść pod uwagę szukając atrakcyjnych ofert wycieczek z wylotami z lotnisk niemieckich…