Polecamy kolejne wycieczki z Koszalina tym razem będą to wycieczki na Jarmarki Świąteczne w Berlinie, Dreźnie i Wiedniu. Tylko teraz rabaty nawet do 50 %. Rezerwuj najtaniej !

Jarmarki Świąteczne – wycieczki z Koszalina

Już dziś zapraszamy na wycieczki na najpiękniejsze Jarmarki Świąteczne w Europie. Zrób zakupy i poczuj świąteczną atmosferę w pięknym Berlinie, Dreźnie i Wiedniu. Wszystkie wycieczki przeznaczone są zarówno dla grup jak i indywidualnych turystów.

 

Rezerwacja wycieczek i ceny:

Wycieczki w najniższej cenie można zarezerwować osobiście, w naszym biurze mieszczącym się w Koszalinie przy ul. Połczyńskiej 1, telefonicznie: 94 311 58 25 lub przez internet.  Ceny wycieczek na Jarmarki Świąteczne zaczynają się od 89 zł w promocji – 50% Do ceny należy doliczyć ubezpieczenie 10 zł i 10 euro opłaty administracyjnej płatnej w autokarze. Wyjazd z Koszalina za opłatą od 30 zł/os.   Liczba miejsc w promocji jest ograniczona do 3-7 miejsc w każdym z terminów.

zobacz szczegółowy program, terminy i zarezerwuj.

 

 

Dokąd jedziemy ?

Jarmarki bożonarodzeniowe w Berlinie

Berlin w bożonarodzeniowym blasku świateł wygląda magicznie. W stolicy Niemiec, każdego roku znaleźć można ponad  50 tradycyjnych jarmarków świątecznych, zachwycających odwiedzających w tym czasie Berlin licznymi  imprezami kulturalnymi, nieskończoną ofertą handlową i nadzwyczajnymi atrakcjami zimowymi. Nastrojowe koncerty adwentowe pozwolą odczuć świąteczny zimowy czar, szczególnie na Gendarmenmarkt, jednym z najbardziej fascynujących jarmarków znajdujących się  w samym  centrum miasta…

 

Jarmarki świąteczne w Wiedniu

Stolica Austrii  przed każdymi świętami Bożego Narodzenia przemienia się w krainę przepięknych światełek, drewnianych chatek,cudownej muzyki i lokalnych, świątecznych przysmaków. W powietrzu unosi się zapach korzennie przyprawionego wina, a dookoła  słychać gwar rozbawionych ludzi. Dzieciaki szaleją na bajkowych karuzelach lub przepięknych lodowiskach. Najpiękniejsze Jarmarki w Wiedniu to m.in Altwiener Christkindlmarkt w którym znajduje się teatrzyk kukiełkowy oraz Jarmarki Bożonarodzeniowe na Rathausplatz, Karlsplatz i na dziedzińcu pałacu Schonbrunn.

 

Drezno – Jarmarki bożonarodzeniowe w Dreźnie

Jarmarki świąteczne w Dreźnie to jedne z najbardziej znanych jarmarków odbywających się u naszych zachodnich sąsiadów. Szczególnie Drezdeński Striezelmarkt, który jest jednym z  najstarszych i równocześnie jednym z największych  w Niemczech jarmarków bożonarodzeniowych. Jego  nazwa pochodzi od Strietzel, czyli słynnej oryginalnej, drezdeńskiej strucli bożonarodzeniowej.

Na terenie jarmarku można z bliska obejrzeć  licząca 14 metrów wysokości, bożonarodzeniowa piramidę oraz wziąć udział w niepowtarzalnym Święcie Strucli, podczas którego od Zwinger do Striezelmarkt odbywa się pochód, którego uczestnicy niosą olbrzymią struclę, która kawałek po kawałku rozdawana jest przechodniom. W namiotach na terenie  parku odbywają się również pokazy teatralne o tematyce świątecznej i koncerty – ok. 150 występów i spektakli każdego dnia.

 

Zapraszamy i przypominamy, że liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Zobacz pozostałe wycieczki z Koszalina: wycieczki autokarowe