Wycieczki szkolne z Klasą

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z najlepszych wycieczek szkolnych. Oferujemy zarówno wycieczki jedno jak i kilkudniowe z możliwością wyjazdu z Koszalina oraz okolicznych miejscowości.
Oferowane przez nas programy wycieczek szkolnych to wycieczki z „Klasą”. Stawiamy bowiem na jakość. Nie oszczędzamy na programie, jakości i bezpieczeństwie uczestników wycieczek. Imprezy obsługujemy tylko nowymi mikrobusami lub komfortowymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami turystycznymi, wybieramy najlepsze dostępne obiekty noclegowe przystosowane do pobytów dzieci i młodzieży, zawsze ubezpieczamy wszystkich !!! uczestników i zatrudniamy najlepszych, a nie najtańszych pilotów i przewodników.

Więc jeśli szukacie najlepszej oferty wycieczek szkolnych to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Wszystkie zamieszczone poniżej programy wycieczek szkolnych to tylko nasze propozycje, które możemy dowolnie modyfikować w zależności od Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania innymi programami wycieczek prosimy o kontakt z naszym biurem.

Oferta na wycieczki szkolne na sezon 2017 – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Z przyjemnością dopasujemy każdy program do Państwa potrzeb i prześlemy indywidualną kalkulację.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź