Wycieczki szkolne 2015 z klasą to najlepsze programy wycieczek, doświadczeni piloci, sprawdzone autokary i baza noclegowa oraz najlepsze, w stosunku do oferowanego standardu ceny wyjazdów. A korzystając ze zniżek przygotowanych na sezon 2015 możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Cieszyć się najlepszymi !!! wycieczkami szkolnymi i jeszcze niższymi cenami. Poniżej zestawienie zniżek na wycieczki szkolne na sezon 2015

Wycieczki Szkolne 2015 z Klasa – ZNIŻKI, KONKURSY,  NAGRODY:

związane z udziałem w wycieczkach szkolnych /grupowych/!
Aby zachęcić jeszcze bardziej do wyjazdów z nami – proponujemy liczne akcje promocyjne i konkursy na wycieczki szkolne 2015 dostępne na naszej stronie i w katalogu. Zniżki przeznaczone są zarówno dla uczestników jak i dla całych szkół.

 

3X1 3 grupy = 1 miejsce *)

  • to nasza już sprawdzona propozycja adresowana do Dyrektorów Szkół. Wiemy wszyscy, że jeśli Państwo wybierają naszą ofertę, to jest to dla nas korzystne. My w zamian proponujemy korzyść dla Państwa. Za każde 3 wycieczki (w tym 1 kilkudniowa) z Państwa szkoły przekazujemy nagrodę w postaci jednego miejsca na koloniach, obozach lub zimowiskach organizowanych przez nasze biuro. Decyzja, czy otrzyma ją laureat olimpiad, szkolny sportowiec roku, czy po prostu najlepszy uczeń – pozostaje w gestii Dyrektora szkoły. Dopuszczamy, też sytuację, że nagrodę wręczamy bezpośrednio wychowawcy, jeśli to jego klasa spełni warunki promocji 3=1

ZPM 05% Zdecydowani płacą mniej *)

  • to nasza kolejna, sprawdzona propozycja adresowana bezpośrednio do grup. Jak wiadomo większość klas decyduje się na wycieczkę na ostatnią chwilę, czyli na ok. 2 miesiące przed wyjazdem. Powoduje to, że nawet nasza doskonała organizacja nie zawsze jest w stanie zapewnić w takim przypadku to co najlepsze. Ilość miejsc noclegowych, niektóre atrakcje turystyczne trzeba rezerwować dużo wcześniej. Robienie tego na ostatnią chwilę, powoduje, że za tą samą cenę zamiast w Krakowie, śpimy w Nowej Hucie, a zamiast zwiedzać Wawel wtedy kiedy wynikałoby to z programu, musimy zwiedzać go na raty i to w dziwnych godzinach. Tracimy wszyscy – uczestnicy czas i pieniądze, a my prestiż. Dlatego tą promocją chcemy zachęcić do podejmowania decyzji wcześniej niż inni. Wystarczy, że podpisanie Umowy i wpłata ok. 30% zaliczki nastąpią na 90 dni przed rozpoczęciem imprezy – od podanych cen katalogowych (dostępnych w katalogu Wycieczki Szkolne 2015” oraz na stronie internetowej) udzielimy upustu w wysokości 5%.

NSC 10% Niski sezon – Niska Cena *)

  • to propozycja oparta na podobnych przesłankach jak opisana powyżej promocja „Zdecydowani płacą mnie”. Tutaj znaczenie ma nie tyle wcześniejsza rezerwacja, ale wybór mniej popularnych, a tym samym tańszych terminów. A więc wycieczka w okresie od początku listopada do końca marca (z wyłączeniem ferii świątecznych i zimowych), to rabat w wysokości 10%. Do tego związane z tym usprawnienia – muzea na nas czekają, nie ma kolejek na Wawel a pogoda może być równie udana jak w każdym innym terminie. Uwaga! Dotyczy cen katalogowych (dostępnych w katalogu Wycieczki Szkolne 2015” oraz na stronie internetowej ). W przypadku wycieczek zagranicznych promocja może być ograniczona. Promocja nie obowiązuje podczas 1 dniowych wycieczek do Berlina w miesiącu grudniu.

RED Rabat dla pracowników oświaty

  • to nasz ukłon w stronę grona pedagogicznego szkół. Na wycieczki dla nauczycieli rabat wynosi dodatkowe 5% od podanej ceny imprezy i obowiązuje grupy zgłoszone przez szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe. Dotyczy on całej zgłoszonej grupy – w tym pracowników, ich rodziny, znajomych, itp… Nie dotyczy to wycieczek szkolnych!

(*) tak oznaczone zniżki można ze sobą sumować !

 

zobacz pełną ofertę na wycieczki szkolne 2015