Już wiemy od kiedy można będzie kupić wycieczki autokarowe 2016 i ile na tym oszczędzić, a oszczędzić można dużo. Warto jednak pilnować terminów bo najwyższe rabaty będą obowiązywały tylko przez kilka dni.

Wycieczki autokarowe 2016

Na początek ile można oszczędzić. Dla tych, którzy na rezerwację zdecydują się jako pierwsi czekają zniżki w wysokości nawet 33 %. Trzeba się jednak spieszyć bo wzorem lat ubiegłych tak wysokie rabaty będą obowiązywały tylko przez pierwsze dni. Później ceny będą sukcesywnie pięły się w górę i w lutym obowiązywać będą już ceny katalogowe.

W ofercie nie zabraknie nowości. Będą nowe hotele i nowe regiony na wczasy pobytowe. Będą też nowe programy na wycieczki objazdowe. O szczegółach będziemy informowali przez najbliższe dni, pod tym tekstem.

 

Gdzie kupić wycieczki autokarowe w promocji ?

No i najważniejsze. Od kiedy zaczynamy sprzedaż i gdzie będzie można kupić wycieczki autokarowe 2016 w promocji.

Ze sprzedażą startujemy już 15.10.2015, a wszystkie wycieczki autokarowe 2016 i wczasy zarezerwować będzie można na naszej stronie: zobacz i w autoryzowanym biurze sprzedaży w Koszalinie: Fun Club Koszalin, ul Połczyńska (koło Teatru), tel. 94 311 58 25 – zobacz jak dojechać do biura

 

Co nowego znajdzie się w ofercie na wycieczki autokarowe 2016 ?

  • Wczasy w Chorwacji – DRVENIK/Gornja Vala

Przeszukaliśmy całą Chorwację wszerz i wzdłuż  i wreszcie znaleźliśmy ! Mamy dla Was genialny hotel z basenem, przy samej plaży, w miejscowości, która spodoba się każdemu.

 

 

  • Wycieczka do Włoch – MAGIA TOSKANII

Jesteśmy przekonani, że piękniejszych rzeczy w życiu nie widzieliście !!! Przespacerujemy się Val d’Orcią, popłyniemy na bajecznie piękną wyspę Elbę, zwiedzimy toskańskie perły: Sienę, Florencję i Pizę. W Lucce posłuchamy rytmów miasta Giaccomo Pucciniego. Ta wycieczka odkrywa miłość na nowo…

 

  • Wczasy w Grecji autokarem – NEA ANCHIALOS 

Pytaliście o Grecję i w sezonie Lato 2016 będzie jeszcze więcej Grecji:) Zaprosimy Was do niezwykle urokliwej miejscowości i świetnego hotelu: Tokalis Boutique Hotel & Spa***, które  z pewnością znajdą wielu zwolenników.  Miejscowość znajduje się 17 km od Volos i promu na popularną wśród miłośników Hellady wyspę Skiathos.

 

  • Wczasy w RIMINI – dla lubiących się bawić

Rimini to kolejna nowość na wycieczki autokarowe 2016. Rimini posiada najdłuższą plaże Europy, niesamowity park rozrywki Mirabilandia i jest najlepszym miejscem wypadowym na wycieczki po Włoszech. No i Rimini to miejsce, w którym znajduje się mnóstwo świetnych klubów i dyskotek, co z pewnością będzie dużym atutem szczególnie dla tych, którzy uwielbiają się bawić …

 

Następne nowości na wycieczki autokarowe 2016 w kolejnych dniach. Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.