Wrocław wycieczka szkolna – Z BIEGIEM ODRY w pigułce.  Zapraszamy do odwiedzenia, m.in.: Wrocławia, który odwiedza rocznie około 3 milionów turystów. Miasto posiada wiele punktów widokowych zlokalizowanych na zabytkach, są to m.in.: wieża północna Katedry św. Jana Chrzciciela, wieża Bazyliki św. Elżbiety, Wieża matematyczna Uniwersytetu Wrocławskiego, Mostek Czarownic między wieżami Katedry polskokatolickiej św. Marii Magdaleny. Także na 49 piętrze Sky Tower znajduje się punkt widokowy będący najwyżej położonym punktem widokowym na budowli w Polsce.

 

Stawiamy na jakość ! Wybierz wycieczki szkolne z KLASĄ !

Dlaczego warto wybrać wycieczki szkolne z klasą !

 

 

Wrocław wycieczka szkolna – Z BIEGIEM ODRY – 3 dni

Wrocław, Lubiąż, Głogów, Krosno Odrzańskie…

Wrocław – Dużą popularnością cieszą się rejsy statkami białej floty, pływającymi po Odrze. Głównymi przystaniami są Przystań Zwierzyniecka i Przystań przy Hali Targowej. Popularnym sposobem zwiedzania miasta są także przejażdżki zabytkowymi tramwajami oraz odkrytym zabytkowym autobusem Jelcz RTO. Licznie odwiedzany jest Wrocławski Ogród Zoologiczny, który jest najstarszym zoo w Polsce i posiada największą w Polsce liczbę gatunków zwierząt.

 

Program wycieczki – Z BIEGIEM ODRY – Wrocław, Głogów – 3 dni

Dzień 1: Wcześnie rano zbiórka uczestników, spotkanie z pilotem wycieczki i przejazd do Wrocławia. Po przyjeździe zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare Miasto z Ratuszem i zabytkowymi kamienicami, Plac Solny, Ostrów Tumski z Katedrą, przejdziemy mostami w stronę Ossolineum, Uniwersytet Wrocławski z Aulą Leopoldyna. Wieczorem zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg 1/2.

Dzień 2: Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania miasta: Panorama Racławicka i Muzeum Narodowe, Hala Stulecia z parkiem Japońskim i wrocławski Ogród ZOO. Po południu czas do dyspozycji grupy, obiadokolacja, nocleg 2/2.

Dzień 3: Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Lubiąża gdzie znajduje się jeden z największych kompleksów pocysterskich z barokowym kościołem. Następnie proponujemy zwiedzanie Głogowa z odnowioną starówką i zamkiem Książąt Piastowskich. Późnym popołudniem wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce, pożegnanie z pilotem i zakończenie wycieczki.

WYCIECZKI SZKOLNE CENY

Wrocław wycieczka szkolna – DODATKOWE ATRAKCJE:

F1: Świdnica i Jawor – Dwa Kościoły Pokoju, ewangelickie, wzniesione w XVII wieku z „drewna, gliny słomy”. Obie świątynie wpisane na Światową Listę Zabytków UNESCO zadziwiają architekturą i pięknie zdobionym wnętrzem.
F2: Zamek w Książu – rewelacyjny zamek, w którym możemy zwiedzić zarówno piękne, barokowe wnętrza, jak i podziemne przejścia z okresu II wojny światowej.

UWAGI:

  • Program wycieczki jest propozycją i może zostać dowolnie zmodyfikowany po ustaleniu. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  • Uczestnicy mają obowiązek posiadać przy sobie ważną legitymację szkolną.
  • Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską. Proponujemy na ten cel zabezpieczyć po ok. 15 PLN / osoby. Aktualne cenniki wstępów prześlemy wraz ze szczegółową ofertą.
  • Cena nie obejmuje wyżywienia – w przypadku zainteresowania prosimy doliczyć do ceny: 20,– PLN za lunch (obiadokolacja); 16,– PLN za kolację.
  • Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości niż objęte powyższą tabelą (mapką) cenową.