KONKURS WAKACJE ZA JEDEN RYSUNEK ! Namaluj swoje wymarzone wakacje i  wyjedź na kolonie lub obóz zupełnie za darmo. Indiańskie Lato, Akademia Młodego Agenta i odjazdowe wakacje w Giewartowie czekają. Zapraszamy naszych najmłodszych do zabawy organizowanej przez Centrum Podróży Masz Wakacje w Koszalinie  i „Głos Koszaliński”. Głos Koszaliński – 12-13/03/2011  Szczegóły dotyczące kolonii i obozów stanowiących nagrody w konkursie oraz kolonii opisanych na łamach artykułu znajdziecie w naszym serwisie poświęconym wypoczynkowi dzieci i młodzieży pod adresem www.kolonieiobozy.net

Wygraj kolonie – konkurs z Głosem Koszalińskim

Zasady naszego konkursu organizowanego razem z Centrum Podróży Masz Wakacje są proste – wystarczy w dowolnej technice wykonać pracę na temat swoich wymarzonych wakacji i dostarczyć ją do redakcji „Głosu”. Na wymalowane wakacje marzeń czekamy do 18 marca.

Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych (7-16 lat) z terenu ukazywania się „Głosu Koszalińskiego”. Każdy z uczestników może przesłać nam jedną pracę. Każda praca powinna być na odwrocie podpisana imieniem, nazwiskiem adresem oraz numerem kontaktowym do rodziców lub opiekunów.

Konkurs z Głosem Koszalińskim

zobacz artykuł w PDF-ie

Wszystkie prace podziwiać będzie można na naszej stronie internetowej w specjalnej galerii. W plebiscycie nagrodzone zostaną trzy prace. Jedną nagrodę przyzna kapituła złożona z przedstawicieli biura podróży i redakcji „Głosu”. O tym do kogo trafią dwa pozostałe vouchery na wyjazdy kolonijne zdecydują Czytelnicy i Internauci w drodze SMSowego głosowania.

 

Kolonia w Runowie w nagrodę

Nagrody, które przygotowaliśmy dla małych artystów są naprawdę wyjątkowe. – „Indiańskie lato” to propozycja dla dzieci do 12 lat. Ośrodek kolonijny „Pałac pod Bocianim Gniazdem” w Runowie, to XVII-wieczny pałac położony w pięknej wsi kaszubskiej, 14 km od Lęborka. – wyjaśnia Krzysztof Tuz z Centrum Podróży Masz Wakacje. – Program prowadzony jest przez „Polskich Indian” i animatorów, w wiosce Indiańskiej na terenie ośrodka oraz w obozowisku kowbojskim.

 

Akademia Młodego Agenta do wygrania

Druga z naszych nagród to „Akademia Młodego Agenta” w ośrodku na Mazurach. To jeden z lepiej sprzedających się wyjazdów dla dzieci. I nic dziwnego. Kulka jest specjalistycznym ośrodkiem kolonijnym o powierzchni 3 ha, położonym ok. 15 km od Szczytna nad brzegiem jeziora Łęsk. Do dyspozycji uczestników jest specjalny tor quadowy, most linowy, strzelnica, pawilon świetlicowy (sala dyskotekowa, sala ze stołami do ping-ponga, sala dydaktyczna), boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostem na jeziorze. W programie m.in. quady (przejażdżka czterokołowcami po specjalnie przygotowanym torze), zajęcia linowe (podstawowe węzły alpinistyczne, przejażdżka po moście linowym), nauka strzelania z łuku oraz broni pneumatycznej zakończona zawodami, poznawanie technik samoobrony i sposobów szyfrowania wiadomości.

 

Darmowe kolonie w Giewartowie

Autor jednej z prac pojedzie na „Odjazdowe wakacje w Giewartowie”. Ośrodek „Michasiówka” położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie (około 10 km od Słupcy, 40 km od Konina i 85 km od Poznania). Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze idealne miejsce dla początkujących  pływaków. Mieszkamy w wyremontowanych, ładnie wykończonych domkach drewnianych lub murowanych, dysponujących 2-6-osobowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Część bazy noclegowej została wybudowana w ubiegłym roku. Jeden z domków przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Teren ośrodka jest zielony, zadbany i wypielęgnowany. W sąsiedztwie duża stadnina koni (około 1 km od ośrodka).

Macie ochotę na jeden z tych wyjazdów? Zapraszamy do udziału w zabawie! – zobacz wszystkie kolonie i obozy