W serwisie kolonieiobozy.net opublikowane zostało nasze kolejne już zestawienie zawierające najciekawsze kolonie dla dzieci 2017. W wybranej w tym tygodniu dziesiątce znalazło się sporo nowości krajowych i tylko 2 obozy zagraniczne …

 

Najciekawsze kolonie dla dzieci 2017 w tym tygodniu

Jedną z nowości, która znalazła się w zestawieniu jest obóz nad morzem Counter Strike w Mrzeżynie. Świetny program, położony blisko plaży ośrodek z dużym basenem spodobał się nie tylko nam. Duża liczba odwiedzin i rezerwacji świadczy o tym, że Organizatorzy idealnie trafili również i w Wasz gust ;-)

Ciekawie wyglądają też pozostałe obozy militarne realizowane w tym samym ośrodku, w tym także kolonie militarne dla najmłodszych jak np. Młody Komandos znajdujący się również wśród 10 obozów polecanych w tym tygodniu.

obóz counter strike

Kolonie dla dzieci 2017 – jeden z najciekawszych obozów nad morzem – obóz militarny Counter Strike

 

Niezwykłe miejsce w Borach Tucholskich

2 wyjątkowo ciekawe kolonie dla dzieci 2017 odbywają się w miejscu, które w ubiegłym roku całkowicie skradło nasze serca. Mały Traper i Mały Farmer to obozy przeznaczone dla dzieci od 8 do 13 lat, a lista atrakcji powinna zadowolić nawet najbardziej wybredne maluchy ;-)

No i to miejsce …

kolonie dla dzieci 2017

Fantastyczne kolonie dla dzieci 2017 odbywają się nad przepięknym jeziorem Koronowskim

 

Letnie Bazy Przygody

Sami nurkujemy, żeglujemy i lubimy wszelkie aktywności związane z wodą dlatego Wodne Wakacje realizowane w Bazach Przygody od razu wpadły nam w oko. Doskonały pomysł, sprawdzona przez wiele lat kadra oraz moc atrakcji sprawiają, że obozy w Jastarni i Waplewie szybko mogą stać się hitem nadchodzących wakacji oraz inspiracją dla innych. Tak właśnie powinny wyglądać aktywne kolonie dla dzieci. A dla maluchów organizowany jest specjalny, krótki turnus w przepięknie położonej Bazie Przygody na Mazurach, który dodatkowo kosztuje tylko 980 zł – zobacz

 

Polecane zagraniczne obozy młodzieżowe

Pozostałe, polecane w tym tygodniu kolonie dla dzieci 2017 znajdziecie tutaj, a z obozów zagranicznych zwróciliśmy uwagę na 2 propozycje.

Od Paryża po Barcelonę to obóz, na który zwracaliśmy już kilkukrotnie uwagę. Świetna zabawa na hiszpańskim wybrzeżu połączona jest ze zwiedzaniem Paryża, atrakcyjnymi wycieczkami i zabawą w Eurodisneylandzie. To wg nas jeden z ciekawszych programów obozów w Hiszpanii – szczególnie dla tych, którzy oprócz piasku na plaży chcieliby zobaczyć coś więcej.

Z kolei organizatorzy obozu Bułgarskie Kurorty postawili na baseny i aquaparki. I jak przy wszystkich obozach przeznaczonych głównie dla starszej młodzieży nie mogło oczywiście zabraknąć plażowania, kąpieli morskich i słonecznych oraz wyjść do najlepszych dyskotek w Złotych Piaskach …