I dodatkowe zniżki dla Stałych Klientów, rodzeństwa i grup przyjaciół. Liczba miejsc w promocji szybko się kurczy więc nie daj się wyprzedzić innym … Zobacz obozy młodzieżowe 2016 i kolonie dla dzieci dostępne w grudniu z największymi zniżkami.

Ok-Tours obozy młodzieżowe 2016 – promocja

Mamy oficjalny, zapowiadany od kilku tygodni start sprzedaży ofert wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Po obozach młodzieżowych oferowanych przez Fun – Club – zobacz, które w sprzedaży są już od listopada czas na start sprzedaży kolejnego, dużego organizatora kolonii letnich. Ok-Tours obozy dla dzieci 2016 już są dostępne w sprzedaży. Dlaczego warto zainteresować się nimi już w grudniu ?

 

300 zł zniżki + dodatkowe rabaty

Bo tylko w grudniu skorzystać można ze zniżek sięgających 300 zł. Oszczędzimy jeszcze więcej jeśli na ten sam obóz wybierzemy się w przynajmniej 4 osoby. Każda z nich otrzyma wówczas po 50 zł dodatkowego rabatu. Na podobne zniżki może liczyć rodzeństwo, a w jeszcze lepszej sytuacji będą Stali Klienci, którzy mogą liczyć na dodatkowe nawet 150 zł rabatu.

 

Gdzie kupić obozy dla dzieci 2016 w promocji ?

Najlepiej i najbezpieczniej w autoryzowanych biurach sprzedaży lub bezpośrednio w naszym serwisie – zobacz pełną ofertę kolonii Ok-Tours. Tylko tam otrzymacie pełną ofertę, profesjonalną pomoc i najniższe ceny oraz co ważne, wszystkie zniżki oraz prawdziwą gwarancję najniższej ceny. Oferta ważna jest do 31.12.2015 ale liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Ok Tours kolonie 2016 i obozy - promocja

Ok Tours kolonie 2016 – kliknij, żeby zarezerwować obóz w najniższej cenie z maksymalnym rabatem

 

Obozy młodzieżowe 2016 i kolonie – co nowego ?

A co nowego czeka nas w ofercie dla najmłodszych i młodzieży ? W przypadku oferty na obozy dla dzieci Polsce rządzić będą niepodzielnie 4 ośrodki. Sprawdzone i cieszące się dobrymi opiniami w ubiegłym sezonie. Będą zatem Mazury, Bory Tucholskie, kolonie nad morzem – w Dąbkach i obozy w górach, w Tresnej. Pojawi się natomiast sporo nowych programów jak warsztaty fotograficzne nad morzem czy Laser War.

Dużych zmian nie będzie też w ofercie Ok-Tours jeśli chodzi o obozy młodzieżowe 2016. Będą obozy w Hiszpanii, Bułgarii, Włoszech, Grecji i Chorwacji. I dobrze, bo po co zmieniać coś co jest dobre ;-) Prawdziwą nowością będą natomiast obozy do Hiszpanii i na Maltę samolotem. Więcej o nowościach na Lato 2016 pod powyższym linkiem.