Organizatorzy obiecują niezwykłe wakacje. Na miejscu jest wszystko od quadów, po nurkowanie, survival, liny – zachęca Krzysztof Tuz z Centrum Podróży Masz Wakacje w Koszalinie. Jeden kolonijny wyjazd to za mało, by skorzystać ze wszystkich atrakcji jakie oferuje ośrodek w Giewartowie. Artykuł o obozach dla dzieci w Giewartowie zamieszczony w Głosie Koszalińskim, 07/04/2011 Wszystkie kolonie dla dzieci i atrakcyjne, sprawdzone propozycje obozów młodzieżowych znajdziecie w naszym specjalnym, dedykowanym dla dzieci i młodzieży serwisie pod adresem: www.kolonieiobozy.net

Obóz w Giewartowie

Ośrodek „Michasiówka” położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie. Ośrodek posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze. To idealne miejsce dla początkujących pływaków (można dziecko zapisać na naukę pływania).

Organizatorzy obiecują niezwykłe wakacje. Na miejscu jest wszystko od quadów, po nurkowanie, survival, liny – zachęca Krzysztof Tuz z Centrum Podróży Masz Wakacje w Koszalinie, które razem z „Głosem” organizuje konkurs plastyczny „Wymaluj swoje wakacje”. Jeden kolonijny wyjazd to za mało, by skorzystać ze wszystkich atrakcji jakie oferuje ośrodek, w którym odbywać się będzie obóz w Giewartowie. Zwycięzca naszego konkursu będzie mógł wybrać sobie jeden z wakacyjnych programów. A wybierać jest w czym.

Ośrodek jest stworzony do kajakarstwa, nurkowania. W programie przewidziana jest nauka pływania na pontonie. Dla tych, którzy lepiej czują się na lądzie są zajęcia w parku linowym, quady, batut, łucznictwo, survival i mnóstwo innych atrakcji.  Na miejscu jest też ścianka wspinaczkowa, gdzie pod opieką doświadczonych instruktorów można poznać tajniki wspinaczki. Prócz kilku godzin zajęć dziennie oczywiście będzie też czas na obozowe życie towarzyskie – ogniska, dyskoteki, turnieje, chrzest. – Oprócz tego dodatkowe, niespodziewane zajęcia na poprawienie już dobrego humoru. Spełnimy to, co sami wymyślicie i zaproponujecie, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku – deklaruje w imieniu kadry Krzysztof Tuz z Centrum Podróży Masz Wakacje.

Artykuł opisujący obóz w Giewartowie zamieszczony został w Głosie Koszalińskim, 07/04/2011

Zobacz oryginalny artykuł