Obóz dziennikarski w Dąbkach  to jedna z naszych wakacyjnych propozycji dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy obozu mają możliwość poznania pracy prawdziwej redakcji, redagują bloga i podglądają pracę dziennikarzy radiowych. Największą atrakcją dla wybierających nasz obóz dziennikarski jest możliwość publikacji najlepszych tekstów na łamach tygodnika Teraz Koszalin. Tematy wymyślamy wspólnie, teksty piszą uczestnicy. A jak piszą ?

 

Obóz dziennikarski w Dąbkach – 1 tunus

Pierwszy turnus jako temat przewodni wybrał sobie życie na obozie i jak widać z poniższych tekstów najwięcej emocji wzbudziły obozowe dyskoteki, którym poświęcone są obydwa teksty. Już wkrótce kolejne turnusy i ciekawi jesteśmy czym tym razem zaskoczą nas i czytelników Teraz Koszalin młodzi dziennikarze.

Z przyjemnością też informujemy, że obóz dziennikarski w Dąbkach będzie kontynuowany również w sezonie Lato 2015. Nabór już od grudnia, a pełny program obozu oraz pozostałe propozycje na najlepsze kolonie w Polsce i niezapomniane, zagraniczne obozy młodzieżowe w naszym serwisie: kolonieiobozy.net