Masz Wakacje – więcej niż biuro podróży…

18 lat doświadczenia

Centrum Podróży MASZ WAKACJE, to więcej niż biuro podróży. We wszystko co robimy, wkładamy serce i zaangażowanie, o czym przekonało się tysiące osób korzystających z naszych usług. Naszą dewizą jest wspieranie turystów od momentu zakupu wycieczki do powrotu do domu.

Masz Wakacje, to wynik pasji i wieloletniego doświadczenia podróżniczego, którym chętnie dzielimy. Spośród tysiąca ofert wybieramy miejsca najciekawsze, które sami sprawdziliśmy. Często osoby podróżujące za naszym pośrednictwem dziś są już dobrymi znajomymi i nierzadko towarzyszami wspólnych wojaży.

Zapraszamy do współpracy!

Wojciech Stanisławski
Wojciech StanisławskiWłaściciel Masz Wakacje
Płetwonurek i miłośnik wszelkich aktywnych form spędzania wolnego czasu. Jeździ na rowerze, na nartach i łyżworolkach. Doradzając Klientom, wie o czym mówi :)

O nas

Wyskocz z nami na wakacje

Korzystamy z najnowocześniejszych systemów rezerwacji, dzięki czemu zawsze możemy zaproponować najbardziej aktualne propozycje w najlepszych cenach. Równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo Państwa wypoczynku. Dlatego od wielu lat pracujemy ze stałymi kontrahentami oferującymi najwyższe standardy obsługi, sprawdzone hotele, nowoczesne autokary i doświadczoną kadrę pilotów i rezydentów.
0
Lat doświadczenia w turystyce gwarantującego najwyższą jakość obsługi i profesjonalną pomoc w wyborze wymarzonych wakacji
0
Udanych wyjazdów wakacyjnych (wczasów, wycieczek, kolonii i wyjazdów narciarskich) zrealizowanych w ostatnich latach dla naszych Klientów
0
Najciekawszych miejsc na świecie na niezapomniane wakacje i tysiące hoteli, apartamentów i domów wakacyjnych w naszej ofercie

Jakość obsługi

Sprawdzamy osobiście wiele najpopularniejszych kierunków turystycznych, atrakcji i hoteli by móc pomóc Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru. Państwa głosami zostaliśmy jednym z laureatów plebiscytu na najlepszą Usługę Lata 2011.