Kolonie konkurs  ! Już tylko do piątku można przesyłać prace do konkursu Centrum Podróży Masz Wakacje i „Głosu Koszalińskiego”. Do wygrania są trzy miejsca na atrakcyjnych koloniach dla dzieci. Artykuł w Glosie koszalińskim 17/03/2011 Wszystkie opisywane poniżej kolonie letnie i obozy dla dzieci oraz wiele innych, ciekawych i sprawdzonych propozycji letnich wyjazdów dla dzieci i młodzieży znajdziecie w naszym serwisie pod adresem www.kolonieiobozy.net oraz w naszych katalogach. Zapraszamy !

Wygraj kolonie – zasady konkursu

Zasady naszego konkursu organizowanego razem z Centrum Podróży Masz Wakacje są proste – wystarczy w dowolnej technice wykonać pracę na temat swoich wymarzonych wakacji i dostarczyć ją do redakcji „Głosu”. Na wymalowane wakacje marzeń czekamy do 18 marca. Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych (9-16 lat) z terenu ukazywania się „Głosu Koszalińskiego”.

Każdy z uczestników może przesłać nam jedną pracę. Każda praca powinna być na odwrocie podpisana imieniem, nazwiskiem adresem oraz numerem kontaktowym do rodziców lub opiekunów. Wszystkie prace podziwiać będzie można na naszej stronie internetowej w specjalnej galerii. W plebiscycie nagrodzone zostaną trzy prace. Jedną nagrodę przyzna kapituła złożona z przedstawicieli biura podróży i redakcji „Głosu”. O tym, do kogo trafia dwa pozostałe vouchery na wyjazdy kolonijne, zdecydują czytelnicy i internauci w drodze SMSowego głosowania.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Dla nagród – do wygrania są trzy wakacyjne wyjazdy. „Indiańskie lato” w ośrodku kolonijnym „Pałac pod Bocianim Gniazdem” w Runowie, „Akademia Młodego Agenta” w ośrodku na Mazurach oraz „Odjazdowe wakacje w Giewartowie” za jeden rysunek? To możliwe!

Kolonie konkurs

Jeśli dane Wam będzie wygrać wyjazd na „Indiańskie lato”, czeka na Was moc przygód. Na „prerii” spotkacie nie tylko jelenie i borsuki, ale też orła bielika. Przeżyjecie niezapomniane przygody w „obozie poszukiwaczy złota”, gdzie pod okiem kowbojów nauczycie się płukać złoto, strzelać z bata i kręcić lassem. Będziecie trafiać do celów na traperskiej strzelnicy. Dla spragnionych wrażeń są jazdy konne na jednym z naszych rączych rumaków. Indianie przywitają Was w swojej ogromnej wiosce pełnej tipi, wigwamów i totemów. Będziecie razem z nimi lepili z gliny, wyrabiali talizmany, tańczyli przy ognisku.

Druga z naszych nagród to „Akademia Młodego Agenta” w ośrodku na Mazurach. To jeden z lepiej sprzedających się wyjazdów dla dzieci. I nic dziwnego. Kulka jest specjalistycznym ośrodkiem kolonijnym o powierzchni 3 ha, położonym ok. 15 km od Szczytna nad brzegiem jeziora Łęsk. Do dyspozycji uczestników jest specjalny tor quadowy, most linowy, strzelnica, pawilon świetlicowy (sala dyskotekowa, sala ze stołami do ping-ponga, sala dydaktyczna), boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostem na jeziorze. W programie m.in. quad (przejażdżka czterokołowcami po specjalnie przygotowanym torze), zajęcia linowe (podstawowe węzły alpinistyczne, przejażdżka po moście linowym), nauka strzelania z łuku oraz broni pneumatycznej zakończona zawodami, poznawanie technik samoobrony i sposobów szyfrowania wiadomości.

Autor jednej z prac pojedzie na obóz „Odjazdowe wakacje w Giewartowie”. Ośrodek „Michasiówka” położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym Jeziorem Powidzkim w Giewartowie (około 10 km od Słupcy, 40 km od Konina i 85 km od Poznania). Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze, idealne miejsce dla początkujących pływaków. Macie ochotę na jeden z tych wyjazdów? Zapraszamy do udziału w zabawie