Zapraszamy do zabawy, w której można wygrać super kolonie na Mazurach w miejscowości Krzyże niedaleko Rucianego Nidy. Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się darmowym wyjazdem na obóz ?

 

Kolonie na Mazurach za darmo

Marzysz o wyjeździe na wyjątkowe kolonie na Mazurach ? Teraz możesz pojechać na nie praktycznie za darmo. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie i przekonasz jury, że to Ty zasługujesz na wyjazd na Mazury.

 

Co trzeba zrobić ?

Wystarczy polubić fanpage, a następnie polubić i udostępnić na swoim profilu post konkursowy, a pod nim wstawić zdjęcie z najlepszych wakacji oraz napisać w kilku słowach, który z punktów programu dowolnego obozu na Mazurach podoba Wam się najbardziej. Wszystkie atrakcje obozów odbywających się w miejscowości Krzyże znajdziecie tutaj.

 

Co jest nagrodą w konkursie ?

Nagrodą główną w konkursie „Mazurski Misz Masz” jest wyjazd na kolonię dla 1 dziecka w miejscowości Krzyże  na Mazurach o wartości 1295,00 zł. Laureat konkursu może wybrać program oraz termin kolonii z dostępnych pod linkiem: obozy na Mazurach

W przypadku wyboru kolonii o wartości wyższej niż 1295,00 zł, laureat konkursu musi dokonać odpowiedniej dopłaty. Dodatkowo najpopularniejsze wpisy nagrodzone zostaną przewodnikami turystycznymi.

 

Do kiedy masz czas ?

Konkurs trwa do 25.06.2016 włącznie, a wyniki zostaną ogłoszone na fanpagu w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.

 

O czym trzeba pamiętać ?

Pełny regulamin konkursu Kolonie na Mazurach za darmo znajdziecie pod adresem kolonieiobozy.NET/konkurs

W serwisie znajdziecie też wszystkie kolonie na Mazurach odbywające się w miejscowości Krzyże koło Rucianego oraz szereg innych, niezwykłych obozów przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i młodzieży.

 

kolonie na Mazurach za darmo

 

 

Konkurs organizowany jest przez Biuro Podróży Masz Wakacje we współpracy z Biurem Podróży Ok-Tours, organizatorem kolonii na Mazurach odbywających się w Krzyżach, koło Rucianego oraz z firmą Apakabar, właścicielem marki i serwisu kolonieiobozy.NET