300 zł zniżki, gwarancja najniższej i niezmiennej ceny oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji gratis. Czy warto rezerwować kolonie letnie 2017 w grudniu ? Ile można zaoszczędzić na wczesnej rezerwacji ? 

 

Kolonie Letnie 2017 w prezencie na Święta

Już są. Przez wielu wyczekiwane już od miesiąca. Pierwsze oferty na kolonie i obozy dla dzieci. Czy warto jednak rezerwować wakacje dla dziecka już w grudniu ? Przeglądając pierwsze promocje na kolonie letnie 2017  wygląda na to, że zdecydowanie warto rozważyć obóz jako świąteczny prezent. Oprócz wysokich, sięgających 300 zł zniżek, ci najszybsi mogą skorzystać też z gwarancji najniższej ceny, która obejmuje nawet oferty last minute, gwarancji niezmienności ceny czy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji gratis. Co dokładnie obejmują grudniowe promocje na wakacje dla dzieci ?

 

Trzebawie 300 zł mniej dla pierwszych pięciu osób

Ci którzy zarezerwują obóz na Pomorzu jako pierwsi mogą liczyć na rabat w wysokości 300 zł. Jeśli zastanawiacie się czy warto skorzystać to koniecznie spójrzcie na program obozu

 

Najlepsza promocja na kolonie letnie 2017

W promocji znajdują się zarówno kolonie w Polsce jak i zagraniczne obozy młodzieżowe. Tu również główną korzyścią za wczesną rezerwację jest zniżka w wysokości 300 zł, ale dodatkowo skorzystać można z szeregu innych dodatków jak:

  • gwarancja najniższej ceny
  • gwarancja niezmiennej ceny GRATIS
  • ubezpieczenie kosztów rezygnacji GRATIS

Dodatkowo rodzeństwo i przyjaciele oraz Stali Klienci mogą oszczędzić jeszcze dodatkowo od 50 do 150 zł dzięki czemu łączny rabat może sięgnąć niemal 500 zł.

zobacz szczegóły promocji

 

 

Obozy wędrowne w górach w promocji

Również tylko w grudniu można skorzystać z ciekawych zniżek na obozy wędrowne w polskich górach. Podstawowa zniżka wynosi 8 % od ceny katalogowej, natomiast stali klienci mogą liczyć na dodatkowe 4% rabatu – ceny i terminy na 2017

 

Czy warto rezerwować kolonie letnie 2017 w grudniu ?

Wysoki rabat i dodatkowe pakiety korzyści powodują, że z roku na rok coraz szybciej można rezerwować wakacje letnie dla dzieci. Czy warto rezerwować kolonie letnie 2017 w grudniu ? Patrząc na oferowane korzyści zdecydowanie tak i wiedzą o tym doskonale stali klienci, którzy już od listopada zaczynają rozglądać się za obozami dla swoich pociech.

Warto pójść w ich ślady, tym bardziej, że do rezerwacji wystarczy wpłata zaliczki…