Szukasz wyjazdu dla dziecka? Zobacz najlepsze propozycje na kolonie dla dzieci w Polsce 2019 – sprawdziliśmy co nowego pojawiło się w nowym sezonie w ofercie na kolonie i obozy dla dzieci…

 

Kolonie dla dzieci w Polsce 2019

To najczęściej wybierane wyjazdy. Z ciekawym programem i super kadrą. Każdy znajdzie coś dla siebie bowiem w ofercie na Lato 2019 znajdziecie zarówno kolonie nad morzem, jak i obozy w górach. Programy artystyczne, taneczne czy gitarowe ale też obozy sportowe, paintballowe czy żeglarskie. Poniżej wybraliśmy kilka ciekawych propozycje, a pełną ofertę wyjazdów na kolonie dla dzieci w Polsce 2019 znajdziecie już gotową do zarezerwowania w serwisie kolonieiobozy.net

 

Zniżki nawet do 300 zł na kolonie dla dzieci w Polsce 2019

Do 300 zł zniżki na kolonie dla dzieci w Polsce i nawet 15 % na zagraniczne obozy młodzieżowe. O tym ile można zaoszczędzić rezerwując kolonie dla dzieci pisaliśmy wcześniej – zobacz. Szczegółowe zestawienie promocji na wyjazdy na Lato 2019 przygotował również serwis kolonie i obozy. Dodatkowo przy niektórych obozach oprócz zniżek za wczesną rezerwację można dodatkowo skorzystać z rabatów dla rodzeństwa czy przyjaciół.

Jednak możliwość łączenia rabatów występuje tylko przy niektórych ośrodkach dlatego też warto wcześniej sprawdzić regulamin promocji. A gdzie warto wysłać dziecko w sezonie Lato 2019? Poniżej prezentujemy kilka ciekawych ośrodków, które na pewno będą się cieszyły dużym zainteresowaniem.

Kolonie 2019 nawet 300 zł taniej

 

Najciekawsze kolonie dla dzieci w Polsce 2019

W ubiegłych sezonach doskonałymi opiniami cieszyły się wszystkie obozy dla dzieci odbywające się w Nowym Dworku. Uczestnicy chwalili kadrę, lokalizację ośrodka i super ciekawe programy. Większość programów będzie realizowanych również w sezonie Lato 2019 także Wasze pociechy na pewno wrócą zadowolone z obozów w Nowym Dworku. Szczególnie jeśli lubią aktywnie spędzać czas.

Z nowości przygotowanych na Lato 2019 naszą uwagę przykuły obozy w Muszynie. Dlaczego? Poza ciekawymi programami duże wrażenie robi miasteczko wodne znajdujące się na terenie ośrodka, w którym zakwaterowani będą uczestnicy. Ze zjeżdżalniami i przede wszystkim z doskonałym widokiem na otaczające ośrodek szczyty.

W sezonie Lato 2018 dużym zainteresowaniem cieszyły się wakacyjne Campy w górach. W tym roku maluchy znowu będą miały do dyspozycji świetne pensjonaty położone w okolicy Poronina, ale też i nowy obiekt znajdujący się nad morzem.

Te i szereg innych propozycji znajdziecie pod linkiem znajdującym się na górze strony.

Życzymy Udanych Wakacji

Zespół Biura Podróży Masz Wakacje.