Nowa oferta na kolonie 2019 i obozy dla dzieci i młodzieży. Najchętniej wybierane programy teraz nawet 300 zł taniej – zobacz aktualne promocje.

 

Kolonie 2019 w promocji

Nowe propozycje na wyjątkowe kolonie 2019 i sprawdzone programy. Nowa oferta najlepiej ocenianych wyjazdów dla dzieci już jest dostępna, a my prześledziliśmy najciekawsze promocje. Ile można zaoszczędzić za wczesną rezerwację? Poniżej krótki przegląd aktualnych zniżek, rabatów i promocji na kolonie, a wszystkie propozycje wyjazdów ze szczegółowymi programami, terminami i cenami znajdziecie pod poniższym linkiem:

 

 

Nawet 300 zł zniżki na kolonie 2019

Tyle będzie można zaoszczędzić rezerwując w grudniu kolonie i obozy Ok-Tours.  Dodatkowo każdy otrzyma pakiet gwarancji, w skład którego wchodzą m.in. gwarancja najniższej i niezmiennej ceny. Dodatkowo rabat za wczesną rezerwację można połączyć ze zniżkami dla rodzeństwa czy przyjaciół, a więc na prawdę warto bo oszczędzić można łącznie nawet kilkaset złotych. Warto jednak pamiętać, że liczba miejsc w promocji jest ograniczona, co oznacza, że … kto pierwszy ten będzie miał taniej. W styczniu i lutym zniżki będą już odpowiednio mniejsze. Kolonie Ok-Tours na Lato 2019 w promocji znajdziecie tutaj.

Kolonie 2019 nawet 300 zł taniej

 

Zagraniczne Obozy Młodzieżowe nawet 15 % taniej

Równie duże zniżki co na kolonie 2019 przewiduje Biuro Podróży Fun Club. W listopadzie i grudniu, zagraniczne obozy młodzieżowe można będzie zarezerwować nawet kilkanaście % taniej. Wśród propozycji znajdą się znane i lubiane propozycje wyjazdów do Hiszpanii, Grecji czy Chorwacji. Wszystkie obozy zagraniczne objęte promocją zarezerwujecie najtaniej bezpośrednio pod linkiem: obozy zagraniczne 2019

 

Nawet 15 % zniżki na kolonie 2019 z BUT-a

To kolejna promocja na kolonie 2019, którą warto się zainteresować. Biuro Usług Turystycznych BUT wprowadziło ciekawą promocję na wakacyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży. W listopadzie i grudniu kolonie w Muszynie, Wielu, Szklarskiej Porębie czy na Mazurach można będzie zarezerwować aż o 15% taniej. Biorąc pod uwagę ceny obozów na poziomie 1400-2000 zł oznacza to, że tu również oszczędzić można będzie blisko 300 zł na osobie. W przypadku tych obozów zniżki za wczesną rezerwację nie łączą się z rabatami za rodzeństwo – zobacz szczegóły promocji.

Obóz młodzieżowy w Chorwacji - promocja

 

Egzotyczne wakacje i wycieczki objazdowe

A co z dorosłymi? Tych zapraszamy do naszego stacjonarnego biura podróży w Koszalinie. Planując egzotyczny urlop zimowy w tej chwili też można bowiem sporo zaoszczędzić – zobacz nawet 500 zł zniżki na egzotyczne wakacje