Facebook

Uwaga! Oferty są ważne do wyczerpania miejsc.

Last Minute na Święta i Sylwestra

Święta i Sylwester w górach, Święta i Sylwester pod palmami - przegląd ofert Last Minute na Święta i Sylwestra 2012:::

Święta i Sylwester zbliżają się wielkimi krokami. Sprawdzamy gdzie i jak Święta i Sylwestra spędzić mogą spoźnialscy, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować wyjazdów lub Ci, którzy zdecydują się na wyjazd świąteczny lub sylwestrowy w ostatniej chwili. W zestawieniu znajdziecie oferty Świąt i Sylwetra pod palmami, Święta i Sylwester narciarski - na stoku oraz propozycje egzotycznych wyjazdów świątecznych. Zapraszamy do lektury

Święta i Sylwester na plaży na stoku egzotyczny Sylwester  *  w Polsce

 

 

ŚWIĘTA W EGIPCIE:::

Tradycyjnie najtańszym kierunkiem dla miłośników plażowania, słońca i ciepłego morza zimą jest Egipt. Na okres świąteczny, jeśli nie zależy nam na standardzie hotelu wystarczy 1049 zł, żeby całkowicie zmienić klimat i Święta spędzić pod palmami - hotel Luna 3* z wylotem z Poznania lub Katowic na 18/12 na 1 tydzień. Za dopłatą 50-100 zł/os wylecieć można również z Wrocławia, Gdańska i Warszawy. W cenie wliczone jest wyżywienie 2 x dziennie, przelot i wszelkie dodatkowe opłąty - poza wizą egipską. Temperatura w Egipcie w tym czasie oscylować będzie na poziomie 25 C, a woda będzie miała ok 20 C.

 

zobacz oferty wylotów na Święta i Sylwestra

 

Na 20/12 za ok. 1979 zł za osobę możemy polecieć do hotelu Aqua Blue w Hurghadzie. Tu w cenie dostaniemy tygodniowy pobyt w bardzo dobrym hotelu w standardzie 4 * z bardzo dobrą infrastrukturą, zjeżdzalniami - aqua parkiem, pełne all inclusive i kolację wigilijną.

 

Sylwester w Egipcie

ŚWIĘTA W MAROKU:::

Zdecydowanie droższą opcją będzie spędzenie świąt w egzotycznym Maroku. Od 19/12 można polecieć do 3 * hotelu Al Moggar w Agadirze płacąc 2129 zł za osobę z wyżywieniem 2 posiłki dziennie. Hotel położony jest blisko centrum Agadiru i bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży. Świetując lub decydując się na Sywlestra w Maroku możemy spodziewać się temperatur na poziomie 20-22 C, które przy pełnym słońcu spokojnie pozwolą nam na plażowanie w ciągu dnia - temperatury odczuwalne osiągnąć mogą wówczas nawet 30 C, zdecydowanie zimniej będzie natomiast rankiem i wieczorami.

 

zobacz oferty wylotów na Święta i Sylwestra

 

 ŚWIĘTA I SYLWESTER W TAJLANDII:::

Ci, którzy Święta lub Sylwestra spędzić chcieliby na egzotycznych plażach w Tajlandii muszą się liczyć z wydatkiem ok 4618 zł - wylot z Warszawy na 21/12 - hotel Jomtien Beach ***. Ten sam hotel na okres Sylwestra - wylot 28/12 kosztuje w tej chwili 5148 zł. Lecąc na Święta lub Sylwestra do Tajlandii możemy zapomnieć o ciepłych rzeczach. Temperatury przekraczać będą 30 stopni, a woda będzie niewiele chłodniejsza.

 

 

Sylwester i Swieta w Kenii

 

ŚWIĘTA I SYLWESTER W KENII:::

Podobne temperatury w okresie świąteczno - sylwestrowym czekać będą na nas w Kenii. Za 5122 zł możemy polecieć do bardzo dobrego, 4* hotelu Leisure Lodge Club i sylwestra spędzić na Safari lub na plażach w okolicach Mombasy - wylot 29/12 z Warszawy

 

zobacz egotyczne propozycje na Święta i Sylwestra w ofercie Last Minute - samolotem

 

 SYLWESTER DLA NARCIARZY - Sylwester we Włoszech:::

 Narciarze, którzy chcieliby Święta lub Sylwestra spędzić na ośnieżonych stokach również mają jeszcze w czym wybierać. We Włoszech,  apartamentach położonych bezpośrednio na ośnieżonych już stokach doliny Val di Sole za tygodniowy pobyt w ofercie Last Minute zapłacimy zaledwie 492 zł/os - apartamenty Sole Alto od 21/12. Nieco droższy będzie pobyt w apartamentach bez wyżywienia w dolinie Val di Fiemme. Tam w okresie Świąt za tygodniowy pobyt zapłacić trzeba 562 zł/os (przy maksymalnym obłożeniu w apartamencie - ap. Veronza). W wersji z wyżywieniem zapłacimy niemal 2 x tyle. Koszt pobytu w hotelu Sogiorno Dolomiti za pobyt od 22/12 zamknie się w kwocie 877 zł ze śniadaniami i obiadokolacjami.

 

oferty Świąt i Sylwestra na nartach

 

SYLWESTER I ŚWIĘTA W POLSCE:::

Jak na tym tle cenowo prezentują się oferty spędzenia Świąt i Sylwestra w Polsce ? W hotelu Leśny Dwór w Beskidach za pobyt w okresie Świąt zapłacimy 630 zł od osoby. W cenie zawarte są śniadania. W ośrodku Geovity w Beskidach zapłacić musimy 780 zł za pobyt świąteczny lub nieco ponad tysiąc złotych za pobyt sylwestrowy. W cenie mamy natomiast 3 posiłki dziennie.

 

Święta w górach

 

Również w Tatrach i Sudetach ceny za pobyty świąteczne i sylwestrowe wachają się na poziomie 650-700 zł za os za tydzień. Większość ośrodków deklaruje natomiast, że nie ma już miejsc w okresie Świąt i Sylwestra albo mają ostatnie pokoje.

 

oferty świąteczne i sylwestrowe w Polsce

 

Zapraszamy do rezerwacji.

www.MaszWakacje.pl

 

Uwagi: Wszystkie ceny kalkulowane były na dzień 13/12 i mogą ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji jest ściśle ograniczona w każdym przypadku. Szczegółowe ceny i pełna oferta w wyszukiwarce pod linkami

 
Hity Cenowe

Nasze strony: yeticlub.pl

YetiClub - wyjazdy narciarskie

kolonieiobozy.net

Kolonie i obozy

WakacjeiPodroze.com

Blog Masz Wakacje

wakacje | wczasy | wycieczki objazdowe | Last Minute | narty | egipt | grecja | turcja | tunezja | hiszpania | chorwacja

Loga touroperatorów

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwosci prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z pracownikami biura. Opublikowane w serwisie informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.