Wyjątkowe kolonie letnie dla najmłodszych i przy rezerwacji do 20.03  wyjątkowa zniżka. Sprawdź sam dlaczego nasi Klienci uznają kolonie w Giewartowie za najlepsze kolonie letnie dla dzieci.

Michasiówka – kolonie w Giewartowie 2016

Michasiówka to najlepsze miejsce na wakacje dla najmłodszych. Nasi Stali Klienci wiedzą o tym doskonale bo ich dzieci nie wyobrażają sobie wyjazdu na inne kolonie. Tych nowych zapraszamy by przekonali się sami dlaczego kolonie w Giewartowie zbierają tak wysokie opinie od uczestników i ich rodziców. Lepszej okazji ku temu nie będzie bo tylko do 15.01 wszystkie kolonie w Giewartowie można zarezerwować ze zniżką 200 zł – zobacz ofertę 

Liczba miejsc w promocji jest limitowana w każdym terminie więc może zdarzyć się, że miejsca w promocji skończą się szybciej.

!!! Aktualizacja !!! Nowa Promocja – Polowanie na Okazje. Tylko dla naszych Klientów zniżka do 200 zł na wybrane terminy na  kolonie w Giewartowie lub obóz w Nowym Dworku. Promocja ważna do 20.03 lub do wyczerpania miejsc.

Kolonie w Giewartowie najtaniej

Giewartów kolonie letnie 2016 – promocja – zobacz wszystkie programy i zarezerwuj najtaniej

 

Giewartów kolonie letnie – Lato 2016

Co nowego znajdziecie w Michasiówce w sezonie Lato 2016 ? Nie zabrakło programów, które cieszyły się największym zainteresowaniem Klientów w ubiegłych latach. Moje Pierwsze Wakacje lub Odjazdowe Wakacje to doskonałe kolonie dla tych, którzy pierwszy raz pojadą na wakacje bez mamy i taty. Fani klocków Lego znajdą w sezonie Lato 2016 w Giewartowie aż dwa programy, w których obok aktywności sportowych zmierzyć będzie się można z kultowymi klockami i sprawdzić swoją wyobraźnie i zdolności konstruktorskie (programy: Strefa Lego City i Lego Star Wars).

Oczywiście w sezonie Lato 2016 nie może zabraknąć również obozów piłkarskich, paintbalowych i quadowych przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Rozbudowane zostały również programy obozów artystycznych, a fani telewizji i ci, którzy pragną zostać w przyszłości dziennikarzami na pewno zainteresują się obozem: Studio TV.

No i jeszcze coś dla dziewczynek. Jeśli dziecku spodobał się obóz Odlotowe Agentki to z przyjemnością i dumą zapraszamy na Odlotowe Agentki 2 – kolonię przeznaczoną tylko dla wystrzałowych dziewczyn …

 

Bo Giewartów kolonie letnie Lato 2016 to oferta dla wymagających wszystkiego co najlepsze. Sprawdź, a Twoje dziecko nie będzie chciało pojechać już na żadne inne kolonie ;-)