W czerwcowym Głosie Koszalińskim właściciele Biura Podróży Masz Wakacje opowiadają  gdzie pojechać na wakacje i ile takie wakacje będą nas kosztowały. W tej części mówimy o wakacjach dla dzieci i młodzieży i zdradzamy gdzie są wolne miejsca i czemu  najciekawsze oferty zostały wykupione już w listopadzie ubiegłego roku. Pełny artykuł przeczytać można w Głosie Koszalińskim z dnia 10/06/2011

Letni raport:  Gdzie pojechać na wakacje i za ile ?

… Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się aktywne kolonie i obozy.  Na czym polegają tłumaczy Krzysztof Tuz z biura podróży Masz Wakacje: – Od kilku lat obserwujemy większe zainteresowanie koloniami połączonymi z aktywnym wypoczynkiem. W ramach takich wyjazdów najmłodsi mogą spędzać czas na pływaniu kajakami, paintball-u lub nauką pływania oraz nurkowania pod okiem doświadczonego instruktora – mówi agent biura podróży. Wcale nie trzeba wydawać fortuny, żeby wysłać dziecko na taki obóz.

– Najtańsze oferty niskobudżetowe zaczynają się od 767 zł za 13-dniowy pobyt na Mazurach. W cenę wliczone jest pełne wyżywienie i dodatkowe atrakcje. W ofercie „Akademia Młodego Agenta” znajdziemy między innymi grę w paintball, jazdę na quadach lub wspinaczkę – informuje Krzysztof Tuz.

Niestety do ceny trzeba także doliczyć 110 zł na dojazd autokarem z Koszalina na miejsce wypoczynku. Za kwotę 1200 zł możemy wysłać dziecko na kolonie w Sominach lub Wielu na Kaszubach.

– Taka oferta wyróżnia się większą liczbą atrakcji i dużo większą kadrą specjalistyczną, która nauczy na przykład nasze dziecko wspinaczki. Dodatkowo w programie znajduje się nauka pływania kajakiem i podstawy nurkowania – opisuje ofertę Krzysztof Tuz.

Dzieci podzielone są na dwie grupy 8-14 lat i 11-17 lat. Ciekawie prezentuje się także oferta Obozy dla Maluchów, przeznaczona dla dzieci w wieku 7-12 lat. Kosztuje od 970 do 1390 zł w zależności od pakietu. Propozycja podzielona jest na bloki tematyczne, na przygoda hawajska, piracka kolonia, obóz wędkarski lub odlotowe agentki, skierowana głownie dla dziewcząt. Takie obozy trwają od 7 do 10 dni…

Pełny artykuł znajdziecie w czerwcowym Głosie Koszalińskim