FUNCLUB obozy młodzieżowe i wycieczki autokarowe.  Biuro Podróży Funclub, istnieje na polskim rynku turystycznym od 1997 roku, z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie oraz lotnicze imprezy grupowe na wszystkich kontynentach. Hitem biura są wycieczki łączące wypoczynek ze zwiedzaniem oraz wakacje dla seniorów, a znakiem rozpoznawalnym żółte, luksusowe autokary i atrakcyjne ceny. Szczególnie poza sezonem i w promocji.

 

Biuro Podróży Funclub opinie

Biuro Podróży Funclub oferuje wycieczki autokarowe z wyjazdem z Koszalina, Poznania, Warszawy, Katowic i z kilkudziesięciu miast w Polsce. Z roku na rok rośnie liczba zadowolonych klientów korzystających z oferowanych wycieczek. Coraz większą popularnością cieszą się wycieczki objazdowe i wycieczki typu wypoczynek i zwiedzanie oraz wycieczki dla seniorów. Jeśli byłeś uczestnikiem jednej z wycieczek lub wczasów to podziel się wrażeniami i wystaw swoją opinie o biurze podróży Funclub.

Wycieczki z Koszalina

 

 BIURO FUNCLUB w Koszalinie

Autoryzowane Biuro Podróży FunClub wycieczki z Koszalina

– Koszalin, ul. Harcerska 9 C, tel. 795 128 108

Biuro znajduje się w samym centrum miasta, ok 300 metrów od Ratusza, w okolicy Liceum Dubois

 

Znajdziecie tu Państwo pełną ofertę wczasów, wycieczek objazdowych i imprez z dojazdem własnym Biura Podróży Funclub i najniższe ceny.

  • wycieczki z Koszalina pobytowe: Hiszpania, Grecja, Chorwacja, Bułgaria, Czarnogóra, Włochy,
  • wypoczynek i zwiedzanie: Francja+Hiszpania+Portugalia+Maroko, Hiszpania+Portugalia,
  • wycieczki objazdowe z Koszalina: Benelux, Skandynawia, Węgry, Austria, Czechy.

 

Funclub obozy młodzieżowe i wycieczki autokarowe

Zobacz aktualną ofertę i promocje na zagraniczne obozy młodzieżowe:

Funclub wycieczki